بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

جراحی زیبایی زنان یکی از جراحی هایی می باشد که روز به روز طرفداران زیادی پیدا کرده است . اما چه روش هایی برای انجام این جراحی وجود دارد ؟ با ادامه مطلب همراه باشید …

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

جراحی های زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان به روش های مختلفی صورت می گیرد . جراحی زیبایی واژن علاوه بر تاثیر در زیبایی و افزایش اعتماد به نفس باعث ایجاد رابطه زناشویی بهتر نیز می گردد . در ادامه برخی از روش های جراحی زیبایی رنان به طور مختصر توضیح داده می شود .

انواع جراحی های زیبایی واژن

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی یکی از روش های جراحی می باشد که منظور سفتشد ن واژن ویا تنگی واژن می باشد . این مشکل به علت زایمان مختلف ممکن است ایجاد شده باشد .

لابیاپلاستی

مشکلاتی مانند عدم تقارن در لابیا ، بزرگی بیش از حد لابیا ها و … ممکن است منجر به نارضایی در افراد شود . جراحی لابیاپلاستی یکی از روش های مناسب برای رفع این مشکلات است . در جراحی لابیاپلاستی می توان با تغییر سایز در لابیاها فرم و شکل زیبایی برای بیمار به وجود آورد . .

پرینورافی

عضله های واژن ممکن به دلایل مختلفی ضعیف شدن و حالت اولیه خود را از دست به دهند . با استفاده از جراحی پرینورافی می توان این مشکلات را رفع نمود .

تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن یکی از موارد مهم در جوانسازی می باشد . افرادی که بر اثری پیری دچار گشادی و افتادگی پوست و … ایجاد شده است را برطرف نمود .

تزریق چربی به واژن

این روش نیز مانند روش قبل به درمان افتادگی و گشادی در واژن کمک بسیاری می کند  . این علاوه بر زیبایی در بهتر شدن رابطه زناشویی نیز تاثیر بسیاری دارد .

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

دکتر فریده مظفری کرمانی ، جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی یکی از بهترین متخصص زنان در تهران می باشد که با استفاده از جدیدترین دستگاه ها جراحی زیبایی واژن را در مطلب شخصی خود انجام می دهد .  جهت دریافت مشاوره و پاسخ به سوالات خود می توانید با شماره : ۴۴۴۸۴۶۶۳ – ۴۴۶۰۸۱۰۱ تماس حاصل نمایید .

برای انتخاب روش جراحی مناسب باید به متخصص زنان مراجعه نمایید تا معاینات لازم صورت بگیرد . سپس با توجه به درخواست بیمار و بررسی شرایط وی بهترین روش برای جراحی زیبایی واژن انجام می شود .

پیج اینستاگرام

پاسخ

1 × 5 =