بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بررسی مشکلات زنان از جمله بیماری های زنان و مشکلات در بارداری توسط متصص زنان و زایمان صورت می گیرد . در واقع متخصص زنان به بررسی بیماری می پردازد و با تشخیص نوع بیماری بهتری روش برای درمان را انتخاب می کند .  دکتر فریده مظفری کرمانی بهترین متخصص زنان در غرب تهران می باشد . دکتر مظفری کرمانی یکی از بهترین متخصصین در زمینه درمان بیماری های زنان و درمان نازایی بوده که از دیگر وظایف دکتر مظفری کرمانی شامل :

انواع جراحی های زنان مانند جراحی زیبایی واژن

  • آزمایش های قبل بارداری
  • مراقبت های بارداری
  • انجام لاپاراسکوپی
  • درمان نازایی
  • تعیین جنسیت
  • غربالگری
  • و …
بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بهترین متخصص زنان کیست ؟

در واقع پزشکی که بهترین مشاوره را برای بیماران ارائه دهد و همچنین از بهترین روش درمان برای بهبود شرایط بیار استفاده نماید ، بهترین متخصص زنان به حساب می آید . بیماری های زنان یکی از بیماری های حساس می باشد بنابر این تبحر و ماهر بودن پزشک بسیار حائز اهمیت می باشد .

متخصص زنان خوب باید به بهترین نحو با بیمار خود ارتباط برقرار نماید ، زیرا تنها پزشک می تواند استرس و موارد نگران کننده بیمار کاهش دهد . بخصوص استرسی که زنان هنگامی بارداری دارند . همچنین باید تمام شرایط را برای زنان باردار توضیح دهد تا مادر از شرایط خود اطلاع داشته باشد .

باید توجه داشت که متخصص زنان خوب باید در ساعت های غیر کاری هنگام قرار گرفتن بیمار در شرایط اضطراری مانند مشکلات برای بانوان باردار باید در دسترس باشد .

دکتر فریده مظفری کرمانی متخصص زنان و زایمان در بیمارستان پیامبرا، بیمارستان  ابن سینا ،  بیمارستان تریتا ،بیمارستان صارم و بیمارستان  آتیه فعالیت دارد .

همچنین در روز شنبه از ساعت 8:30 الی 14:30 در کلینیک بیمارستان پیامبران و یکشنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۰۰ کلینیک گلستان

ازعلل شایعی که می توان برای درمان آن ها به متخصص زنان و زایمان مراجعه نمود شامل :

مهم ترین جراحی متخصص زنان و زایمان

زایمان طبیعی

زایمان یکی از مهم ترین ترین و زیباترین قسمت های بارداری در زنان می باشد . برخی زنان تمایل به استفاده از دارو و روش های جراحی برای به دنیا آوردن نوزاد خود را ندارند و از زایمان طبیعی استفاده می کنند . در این موارد هنگامی که مادر ، درد در ناحیه زیرین شکم را احساس کند به اتاق عمل منتقل می شود .

زایمان سزارین

یک نوع از زایمان می باشد که به طور طبیعی انجام نمی شود . در این زایمان لایه های شکم را برش داده

جراحی زیبایی واژن

یکی از دلایلی که امروزه بانوان به متخصص زنان مراجعه می کنند برای انجام جراحی های زیبایی می باشد . جراحی زیبایی واژن به روش های مختلفی انجام می شود مانند :

 واژینوپلاستی

به دلیل انجام زایمان طبیعی ممکن است واژن سفتی و استحکام خود را از دست بدهد ، جراحی واژینوپلاستی

برای درمان این مشکل به بیمار کمک می کند .

لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی برای برطرف نمودن مشکل عدم تقارن لابیاها و بزرگی به کار می رود .

پرینورافی

به مرور زمان و افزایش سن عضلات واژن دچار گشادی می شود از روش پرینورافی برای درمان گشادی واژن استفاده می شود .

نکات مهم در رابطه با انتخاب بهترین متخصص زنان در غرب تهران

انتخاب متخصص زنان برای معاینات به خود بیمار بستگی دارد . حتما توجه داشته باشید قبل از مراجعه به متخصص زنان در مورد پزشک خود اطلاعات لازم را کسب نمایید .

شما می توانید به سایت دکتر فریده مظفری کرمانی مراجعه نمایید و تمام فعالیت های دکتر مظفری کرمانی در زمینه درمان بیماری ها ، انواع جراحی های زیبایی ، زایمان های طبیعی و سزاین و .. را ملاحظه نمایید .

برخی از خدمات دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان و زایمان

زایمان سزارین

زایمان طبیعی

درمان ناباروری

غربالگری دوران بارداری

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان و زایمان

پاسخ

12 − 10 =