بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بررسی مشکلات زنان از جمله بیماری های زنان و مشکلات در بارداری توسط متصص زنان و زایمان صورت می گیرد. در واقع متخصص زنان به بررسی بیماری می پردازد و با تشخیص نوع بیماری بهتری روش برای درمان را انتخاب می کند.  دکتر فریده مظفری کرمانی بهترین متخصص زنان در غرب تهران می باشد. دکتر مظفری کرمانی یکی از بهترین متخصصین در زمینه درمان بیماری های زنان و درمان نازایی بوده که از دیگر وظایف دکتر مظفری کرمانی شامل :

انواع جراحی های زنان مانند جراحی زیبایی واژن

  • آزمایش های قبل بارداری
  • مراقبت های بارداری
  • انجام لاپاراسکوپی
  • درمان نازایی
  • تعیین جنسیت
  • غربالگری
  • و …
بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بهترین متخصص زنان در غرب تهران

بهترین متخصص زنان کیست ؟

در واقع پزشکی که بهترین مشاوره را برای بیماران ارائه دهد و همچنین از بهترین روش درمان برای بهبود شرایط بیار استفاده نماید ، بهترین متخصص زنان به حساب می آید. بیماری های زنان یکی از بیماری های حساس می باشد بنابر این تبحر و ماهر بودن پزشک بسیار حائز اهمیت می باشد.

متخصص زنان خوب باید به بهترین نحو با بیمار خود ارتباط برقرار نماید ، زیرا تنها پزشک می تواند استرس و موارد نگران کننده بیمار کاهش دهد. بخصوص استرسی که زنان هنگامی بارداری دارند. همچنین باید تمام شرایط را برای زنان باردار توضیح دهد تا مادر از شرایط خود اطلاع داشته باشد.

باید توجه داشت که متخصص زنان خوب باید در ساعت های غیر کاری هنگام قرار گرفتن بیمار در شرایط اضطراری مانند مشکلات برای بانوان باردار باید در دسترس باشد.

همچنین در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۰۰ کلینیک گلستان فعالیت می کند.

ازعلل شایعی که می توان برای درمان آن ها به متخصص زنان و زایمان مراجعه نمود شامل :

مهم ترین جراحی متخصص زنان و زایمان

زایمان طبیعی

زایمان یکی از مهم ترین ترین و زیباترین قسمت های بارداری در زنان می باشد. برخی زنان تمایل به استفاده از دارو و روش های جراحی برای به دنیا آوردن نوزاد خود را ندارند و از زایمان طبیعی استفاده می کنند. در این موارد هنگامی که مادر، درد در ناحیه زیرین شکم را احساس کند به اتاق عمل منتقل می شود.

 

زایمان سزارین

یک نوع از زایمان می باشد که به طور طبیعی انجام نمی شود. زایمان سزارین معمولا به دو صورت آغاز می شود.

  1. بیهوشی کامل مادر
  2. استفاده از بی حسی موضعی در ناحیه پایین تنه

این که برای هر فردی چه روشی مناسب باشد بسته به شرایط سلامتی و سوابق بیماری او متفاوت است. تشخیص و انتخاب بیهوشی یا بی حسی برای مادر و همچنین زمان مناسب برای زایمان سزارین بر عهده پزشک مربوطه است. به طور کلی قبل از تصمیم گیری قطعی برای زایمان سزارین لازم است پزشک از صلاحیت مادر برای این نوع از زایمان اطمینان یابد.

نحوه انجام گیری زایمان سزارین با طبیعی متفاوت است. در این روش پزشک با ایجاد برش هایی در شکم مادر، سعی می کند به رحم آن برسد تا بتواند نوزاد را از داخل رحم خارج نماید. پس از پایان یافتن این اقدامات، نواحی بریده شده توسط بخیه، بسته می شوند و لازم است مادر برای مدتی در استراحت به سر ببرد.

 

جراحی زیبایی واژن

یکی از دلایلی که امروزه بانوان به متخصص زنان مراجعه می کنند برای انجام جراحی های زیبایی می باشد. جراحی زیبایی واژن به روش های مختلفی انجام می شود مانند :

 واژینوپلاستی

به دلیل انجام زایمان طبیعی ممکن است واژن سفتی و استحکام خود را از دست بدهد ، جراحی واژینوپلاستی

برای درمان این مشکل به بیمار کمک می کند و می تواند شادابی اندام تناسلی را به فرد بازگرداند.

لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی برای برطرف نمودن مشکل عدم تقارن لابیاها و بزرگی به کار می رود و یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی زنان است. این شیوه جراحی زیبایی با تغییر شکل و زیباسازی واژن، موجب افزایش اعتماد به نفس بانوان و بهبود روابط جنسی آن ها می شود.

وایتینگ واژن

یکی دیگر از انواع جراحی های زیبایی زنان، وایتینگ واژن و یا سفید کردن واژن می باشد. همان طور که از نامش هم پیداست، این جراحی زیبایی موجب سفید و روشن شدن ناحیه تناسلی خانم ها می شود.

به این صورت که معمولا توسط لیزر، لایه ها و نقاط تیره رنگی که بر روی پوست این قسمت از بدن وجود دارد از بین می رود و پس از چند جلسه، می توانید نتیجه کامل آن را مشاهده نمایید. سفید کردن واژن نیز نیاز به بیهوشی ندارد و ممکن است گاهی اوقات با بی حسی موضعی انجام گیرد.

پرینورافی

به مرور زمان و افزایش سن، عضلات واژن دچار گشادی می شود و می تواند روابط جنسی زوجین را تحت تاثیر قرار دهد. روش پرینورافی یکی از راهکارهایی است که برای درمان گشادی واژن از آن استفاده می شود.

تنگ کردن واژن از طریق پرینورافی علاوه بر شمایل مطلوب، اعتماد به نفس را در فرد نیز افزایش می دهد و می تواند روابط جنسی آن ها را تا حد زیادی بهبود ببخشد.

عفونت های اچ پی وی

کسانی هستند که به صورت ناگهانی زگیل هایی در ناحیه تناسلی آنها ایجاد می شود که درمان خاص خود را دارند. زگیل تناسلی مشکلی برای خانم ها ایجاد نمی کند اما آن چیزی که بسیار اهمیت دارد ویروس تشکیل دهنده آن است که به نام ویروس HPV معروف است. که ممکن است در دهانه رحم خانم ها وجود داشته باشد که اگر به موقع تشخیص داده و درمان نشود و پایدار بماند بسیار خطرناک است و با سرطان های دهانه رحم ارتباط داردکه باید با مراجعه به متخصص زنان خوب پیگیری و درمان لازم صورت گیرد.

نکات مهم در رابطه با انتخاب بهترین متخصص زنان در غرب تهران

انتخاب متخصص زنان برای معاینات به خود بیمار بستگی دارد. حتما توجه داشته باشید قبل از مراجعه به متخصص زنان در مورد پزشک خود اطلاعات لازم را کسب نمایید. یعنی از سوابق او اطمینان یابید. جلسه ای را برای مشاوره با او در نظر بگیرید و اگر مورد تاییدتان بود، روند درمانی را آغای نمایید.

شما می توانید به سایت یا صفحه اینستاگرام دکتر فریده مظفری کرمانی مراجعه نمایید و تمام فعالیت های ایشان را در زمینه درمان بیماری ها ، انواع جراحی های زیبایی ، زایمان های طبیعی و سزاین و … را ملاحظه نمایید.

برخی از خدمات دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان و زایمان

زایمان سزارین

زایمان طبیعی

درمان ناباروری

غربالگری دوران بارداری

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان و زایمان

پاسخ

پنج + 19 =

Call Now Buttonتماس با ما