تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن

آیا می دانستید لذت نبردن از رابطه جنسی یکی از علل سردی روابط زناشویی می باشد؟

آیا می دانستید روش های به روز و تأیید شده ای برای تنگ کردن واژن وجود دارد؟

با ما در این مقاله به منظور تحلیل و بررسی روش های تنگ کردن واژن همراه باشید.

تنگ-کردن-واژن
تنگ-کردن-واژن

در گذشته برای تنگ کردن واژن درمان های خانگی پیشنهاد می شدند. استفاده از زردچوبه، آب انار، سرکه و هفت گیاه از جمله این درمان ها بودند. با توجه به اینکه ورود هر ماده جدیدی ممکن است محیط قلیایی واژن را بر هم زند، استفاده از مواد فوق به منظور تنگ کردن واژن به هیچ عنوان توصیه نمی شوند.

علاوه بر این نه تنها این مواد برای تنگ کردن واژن فایده ای ندارند، بلکه ممکن است سبب عفونت در این اندام شوند. امروزه روش های نوینی برای نیل به این مقصود به وجود آمده اند. تنگ کردن واژن با لیزر و نخ مخصوص از این روش ها می باشند.

لازم به ذکر است که هر دو روش مورد تأیید سازمان های معتبر بوده و تنها توسط پزشک متخصص زنان و زایمان قابل انجام می باشد. تنگ کردن واژن با نخ توسط نخ های لیفت صورت می گیرد. این نخ ها سازگار با بدن بوده و در صورت ورود به داخل واژن هیچگونه عفونت و عوارضی را برای بدن ایجاد نمی کنند.

این نخ ها به طور اختصاصی تنها برای واژن ساخته شده اند و دارای لیدرهای مخصوصی می باشند که عمل را بسیار آسان می نمایند. با لیفت واژن ظاهر پرینه بهتر شده و فرم زیباتری به خود می گیرد. نخ های لیفت داخل واژن سبب کلاژن سازی بیش تر می شوند. با این کار جوانسازی واژن تا چندین سال ادامه دار می شود.

تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر یکی از تکنیک ها غیر تهاجمی جراحی زیبایی واژن می باشد. جهت دریافت مشاوره از دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان در غرب تهران می توانید با شماره ۴۴۴۸۴۶۶۳ – ۴۴۶۰۸۱۰۱ تماس حاصل نمایید.

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر یکی از تکنیک ها غیر تهاجمی جراحی زیبایی واژن می باشد. این تکنیک نیازی به جراحی باز نداشته و تا عمق مناسبی از بافت واژن نفوذ می کند. تنگ کردن واژن با لیزر سبب جمع شدگی عضلات واژن شده و کاهش سایز قابل توجهی در دیواره واژن را به دنبال دارد.

تنگ کردن واژن با لیزر معمولاً 20 الی 30 دقیقه به طول می انجامد و بدون درد و خونریزی می باشد. دستگاه های لیزر امروزی از طریق تحریک سلول های جوان کننده پوست یا کلاژن ساز و بهبود روند خونرسانی به مخاط واژن موجب افزایش ضخامت مخاط و همچنین افزایش چین های واژن می شود.

نتیجه استفاده از این دستگاه ها تنگ تر شدن واژن، افزایش مخاط و لغزندگی این ناحیه و از بین رفتن خارش و سوزش حین رابطه جنسی می شود. در حقیقت با استفاده از تکنیک لیزر درمانی می توان کیفیت رابطه جنسی را تا حد زیادی بالا برد.

هزینه عمل تنگ کردن واژن

قیمت عمل تنگ کردن واژن با لیزر می تواند با توجه به میزان گشادی واژن، تعداد جلسات درمانی، درمان های تکمیل کننده تنگ کردن واژن، دستگاه و تکنیک مورد استفاده برای تنگ کردن واژن می تواند متفاوت باشد. برآورد هزینه نهایی تنگ کردن واژن در طی جلسات معاینه و توسط پزشک متخصص زنان و زایمان صورت می گیرد.

نتیجه گیری

تنگ کردن واژن می تواند در کنار درمان های تکمیل کننده ای همچون سفید کردن واژن انجام گیرد و کیفیت رابطه جنسی را بالا ببرد. شما می توانید برای انجام جراحی های زیبایی واژن به یک متخصص زنان و زایمان خوب مراجعه نمایید.

پاسخ

14 + چهار =

Call Now Buttonتماس با ما