عمل پرینورافی چگونه انجام می شود؟

عمل پرینورافی

عمل پرینورافی واژن چگونه انجام می شود؟

آیا پرینورافی واژن درد دارد؟

به منظور تکمیل اطلاعات خود در مورد عمل پرینورافی با ما در این مقاله همراه باشید.

عمل-پرینورافی
عمل-پرینورافی

ممکن است در پی افزایش سن، زایمان طبیعی مکرر و یا سایر عوامل دیواره واژن شل شده و گشاد شود. این گشادی واژن موجب کاهش حس رضایت از روابط جنسی بین زوجین می شود. ادامه این عارضه می تواند به سردی روابط زناشویی منجر شده و پایه های زندگی را سست نماید. این بدین معنا نیست که کلیه روابط میان زن و شوهر می بایست حول روابط جنسی بچرخد ولی گرمی این نوع رابطه تأثیر شگرفی در ایجاد صمیمیت بین زوجین دارد.

عمل پرینورافی یا تنگ کردن واژن امروزه به کمک دستگاه لیزر به راحتی قابل انجام می باشد. این دستگاه ها که طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده اند، با کم ترین عواربض جانبی بیش ترین میزان بازدهی را دارند.

پرینورافی را می توان به همراه جراحی های دیگری همچون سفید کردن واژن و یا لابیاپلاستی انجام داد. نکته مهم اینکه هر کدام از این جراحی ها بدون استفاده از تیغ جراحی انجام شده و نسبت به روش های قبلی از امنیت بیش تری برخوردار می باشد. همچنین به دلیل کم بودن عوارض جانبی پس از عمل پرینورافی، دوران نقاهت بسیار کوتاه می باشد و نیازی به بستری پس از پرینورافی وجود ندارد.

بیمار برای عمل پرینورافی تحت بیهوشی قرار نگرفته و نیازی به بستری در بیمارستان ندارد.علاوه بر این عمل پرینورافی با کمک نخ واژن نیز ممکن می باشد. در این روش دیواره های واژن به کمک نخ مخصوصی لیفت پیدا کرده و قوام آن زیاد می شود. این نخ علاوه بر آنکه موجب سفت شدن دیواره واژن می شود، به مرور جذب پوست این ناحیه شده و مواد داخل آن به کلاژن سازی پوست کمک می نماید.

پرینورافی با لیزر

پرینورافی با لیزر بدون خونریزی بوده و با کم ترین میزان عوارض جانبی، تأثیر شگفت انگیزی بر روی بافت دیواره واژن می گذارد.

لیزری که در طول عمل پرینورافی استفاده می شود، موجب سفت شدن پوست و کلاژن سازی در این ناحیه می شود. لیزر به کمک نازل دستگاه به دیواره های واژن تابیده و این پروسه کاملاً بی خطر می باشد.

 بیمار برای عمل پرینورافی تحت بیهوشی قرار نگرفته و نیازی به بستری در بیمارستان ندارد.علاوه بر این عمل پرینورافی با کمک نخ واژن نیز ممکن می باشد. جهت دریافت مشاوره از دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان در غرب تهران می توانید با شماره ۴۴۴۸۴۶۶۳ – ۴۴۶۰۸۱۰۱ تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام

هزینه عمل پرینورافی

همانطور که پیش تر نیز گفته شد، پرینورافی می تواند به همراه اعمال جراحی زیبایی دیگری همچون لابیاپلاستی انجام شود. لذا بسته به عمل های تکمیلی، هزینه پرینورافی می تواند متفاوت باشد. تکنیک مورد استفاده در پرینورافی نیز از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت عمل پرینورافی می باشد.

مواد یک بار مصرفی که در طول این جراحی استفاده می شوند نیز می بایست به مبلغ نهایی اضافه شوند. در نهایت برآورد نهایی هزینه عمل پرینورافی بر عهده جراح زیبایی زنانه بوده و در جلسات مشاورهای تعیین می گردد.

گفتنی است که در اکثر کشور ها هزینه عمل پرینورافی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. لذا این عمل جزو جراحی های زیبایی طبقه بندی می شود.

نتیجه گیری

یکی از متداول ترین جراحی های زیبایی واژن، پرینورافی می باشد. در این عمل علاوه بر آنکه بافت دیواره واژن سفت می شود، به جوانسازی پوست این ناحیه نیز کمک شایانی می شود. لذا شما می توانید با مراجعه به جراح زیبایی زنان، این عمل را با کم ترین عارضه تجربه نمایید.

پاسخ

2 × دو =

Call Now Buttonتماس با ما