درد لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر چگونه است؟

آیا لابیاپلاستی با لیزر درد دارد؟

با ما در این مقاله به منظور بررسی تمامی ابعاد لابیاپلاستی با لیزر همراه باشید.

لابیاپلاستی-با-لیزر

لابیاپلاستی-با-لیزر

پوست اطراف دهانه واژن را لابیا می گویند. عواملی همچون ژنتیک، زایمان، افزایش سن و تغییر وزن می تواند موجب افزایش اندازه لابیاها و بد فرمی آنها شود. لابیاپلاستی یکی از متداول ترین جراحی های زیبایی زنان است که موجب جوانسازی و متناسب کردن اندازه لابیاها می شود.

بیش تر افراد لابیاپلاستی را به منظور زیباسازی اندام جنسی خود انجام می دهند. برای این افراد بزرگ بودن انداره پوست لابیاها بسیار آزاردهنده بوده و موجب پایین آمدن چشمگیر اعتماد بنفسشان می گردد.

ولی برای برخی دیگر لابیاپلاستی به معنای پایان دادن به ناراحتی هایی است که به واسطه بزرگ بودن لابیاها گریبانگیریشان می گردد. لابیاپلاستی با لیزر می تواند تا حد زیادی موجب زیباتر شدن و جوانسازی بافت لابیاها شود. نزدیک به نیمی از بیمارانی که برای لابیاپلاستی به کلینیک مراجعه می کنند، پیش از جراحی هنگام پوشیدن لباس زیر تنگ دچار درد و سوزش در ناحیه لابیا می شوند. در ذیل برخی از مشکلات این افراد را بازگو می نماییم:

  • احساس سوزش و ناراحتی در هنگام پوشیدن لباس های زیر چسبان همانند لگ های ورزشی
  • ممکن است محدودیت هایی برای انجام ورزش های دلخواهشان همچون سوارکاری داشته باشند.
  • لابیاهای بزرگ ممکن است عمل دخول را در حین رابطه جنسی با مشکل مواجه نماید.

لیزری که در طول عمل پرینورافی استفاده می شود، موجب سفت شدن پوست و کلاژن سازی در این ناحیه می شود. لیزر به کمک نازل دستگاه به دیواره های واژن تابیده و این پروسه کاملاً بی خطر می باشد.

لابیاپلاستی با لیزر می تواند تا حد زیادی موجب زیباتر شدن و جوانسازی بافت لابیاها شود. نزدیک به نیمی از بیمارانی که برای لابیاپلاستی به کلینیک مراجعه می کنند، پیش از جراحی هنگام پوشیدن لباس زیر تنگ دچار درد و سوزش در ناحیه لابیا می شوند. جهت دریافت مشاوره از دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان در غرب تهران می توانید با شماره ۴۴۴۸۴۶۶۳ – ۴۴۶۰۸۱۰۱ تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر علاوه بر آنکه عوارض خاصی ندارد و بدون خونریزی می باشد، دوران نقاهت پس از آن نیز بسیار کوتاه بوده و فرد می تواند بلافاصله پس از آن به محل کار خود باز گردد.
لابیاپلاستی می تواند ماژور یا مینور باشد. به این معنا که این جراحی می تواند برای لبه های داخلی و خارجی لابیاها انجام شده و ظاهر آنها را متناسب سازی نماید. بسته به شرایط فیزیکی لابیاها هر کدام از این جراحی ها قابل انجام بوده و ممکن است هر دو با هم نیز انجام گیرد.

مشاوره با پزشک پیش از لابیاپلاستی با لیزر

پیش از انجام هر نوع جراحی داشتن کمی استرس و اضطراب در مورد نتیجه عمل، کاملاً طبیعی می باشد. اما جلسات مشاوره پیش از انجام لابیاپلاستی می تواند تا حد زیادی به کاهش این حس کمک نماید. همچنین صحبت کردن در مورد موارد ذیل با جراح زیبایی زنان می تواند شما را برای انجام لابیاپلاستی آماده نماید.

  • جراح زیبایی زنان به شما توضیح خواهد داد که استفاده از لیزر برای لابیاپلاستی می تواند بافت پوست واژن را ترغیب به کلاژن سازی نماید و تا حدی بدرنگی های این ناحیه را از بین ببرد.
  • بافت اضافی لابیا می تواند کلیتوریس را تحت تأثیر قرار دهد. لذا با برداشتن بافت اضافی این ناحیه لذت بیش تری از رابطه جنسی خود خواهید برد.
  • لابیاپلاستی بر روی زایمان طبیعی و خروج جنین از واژن تأثیر منفی نمی گذارد.

نتیجه گیری

لابیاپلاستی همچون سفید کردن واژن می تواند با کم ترین میزان خطر و به وسیله لیزر انجام گیرد. بهترین جراح زیبایی زنان، پزشکی است که در جلسات مشاوره شما را با عوارض جانبی احتمالی آشنا کرده و توضیحات کاملی را در باب لابیاپلاستی با لیزر برای شما ارائه نماید.

پاسخ

دو × 3 =