لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ

از مشکلات شایع بانوان تیرگی واژن است که حتی گاهی تبدیل به دغدغه‌ی ذهنی آنها می‌شود. پیش از آنکه به چگونگی رفع این تیرگی اشاره کنیم ابتدا توضیح می‌دهیم که دلیل به وجود آمدن تیرگی واژن چیست.

لیزر مونالیزا تاچ

دلایل تیرگی واژن

  • پوشیدن لباسهای زیر که از جنس پلی استر یا الیاف مصنوعی هستند.
  • در صورتی که خانم بعضی از داروها یا کرم‌های لوبریکانت را استفاده کند.
  • اگر خانم در دوران حاملگی باشد و با افزایش رنگدانه‌های پوست به علت بالا رفتن میزان هورمون انسولین در بدن مواجه باشد.
  • خانم‌هایی که به دیابت دوم ابتلا دارند.
  • خانم‌هایی که به سن یائسگی نزدیک می‌شوند.

روشن کردن پوست واژن

پوست اطراف واژن و معقد معمولاً تغییر رنگ می‌دهد و تیره می‌شود. به عمل سفید کردن این نواحی روشن کردن آلت تناسلی می‌گویند. از جمله عواملی که در تغییر رنگ آلت تناسلی نقش دارد تغییرات هورمونی و عوامل ژنتیکی است. برای روشن کردن واژن روشهای متعددی وجود دارند. امروزه بسیاری از بانوان مایل به روشن کردن واژن هستند که از عملهای زیبایی به شمار می‌رود. انجام دادن این عمل کاملاً سلیقه‌ای است و خانم‌هایی که از ظاهر ناحیه‌ی تناسلی خود راضی نیستند این کار را انجام می‌دهند و هیچ اجباری در این موضوع وجود ندارد.

روشن کردن  واژن با دستگاه لیزر مونالیزا تاچ

پوست واژن را نیز مثل پوست صورت می‌توان روشن کرد تنها تفاوت آنها در این است که نوع لیزرشان باهم فرق دارد. یکی از دستگاه‌هایی که جهت روشن‌ کردن واژن به کار می‌رود، دستگاه لیزر مونالیزا تاچ است. این لیزر با تحریک کلاژن موجب جوان‌سازی پوست ناحیه‌ی تناسلی می‌شود. نتیجه‌ی این درمان در جلسه‌ی اول قابل مشاهده است. این روند بدون درد انجام می‌شود. روشن کردن واژن در روحیه‌ی زن و شریک جنسی او تأثیر بسزایی دارد.

مزایای دستگاه لیزر مونالیزا تاچ

در گذشته برای لایه‌ برداری پوست ناحیه‌ی تناسلی که به شدت حساس است از مواد شیمیایی استفاده می‌شد که احتمال آسیب به پوست این ناحیه وجود داشت ولی امروز با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی از لیزر جهت این درمان استفاده می‌شود. لیزر یک پرتو نوری با تمرکز بالا می باشد. لیزر درمانی علاوه بر روشن کردن واژن، قرمزی پوست در این ناحیه را نیز از بین می‌برد.

نتایج لیزر مونالیزا تاچ

افرادی که قصد انجام این درمان را دارند می‌توانند به دکتر فریده مظفری کرمانی متخصص زنان در غرب تهران جهت آشنایی کامل با این روش، مراحل درمان، اقدامات قبل از آن، مراقبت‌های بعد از آن، نتایج، هزینه و عوارض آن، مراجعه کنند. دکتر پیش از انجام درمان با فرد صحبت می‌کند، او را از نگرانی رها می‌سازد و به او این اطمینان را می‌دهد که  این روش ساده ولی مؤثر است. به طور کلی نتیجه‌ی این درمان از تمام کرمهای روشن کننده‌ی واژن بیشتر مورد رضایت متقاضیان قرار می‌گیرد، طبیعی است و ماندگاری بیشتری دارد.

برخی از خدمات دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان :

زایمان سزارین

زایمان طبیعی

درمان ناباروری

غربالگری دوران بارداری

راه های ارتباطی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

پاسخ