متخصص زنان در جنت آباد

با توجه به ضروریت نقش مادر در کانون خانواده، سلامت زنان از اهمیت ویژه ای بر خوردار می باشد. لذا شایسته است تا دختران از هنگام رسیدن به سن بلوغ تحت نظر متخصص زنان قرار بگیرند.

از زمانیکه سن بلوغ یک زن شروع می شود تا زمانیکه یائسگی اتفاق بیافتد، بیماری های مختلفی همچون کیست تخمدان، سرطان دهانه رحم، سرطان سینه و … وی را تحدید می کنند. یک پزشک متخصص زنان خوب به صورت شش ماهه آزمایشات روتین زنان را نسخه می کند.

متخصص-زنان-در-جنت-آباد

متخصص-زنان-در-جنت-آباد

یکی از آزمایشاتی که مختص بانوان می باشد، تست پاپ اسمیر است. این تست از دقت بالایی برخوردار بوده و از داخل و دهانه رحم نمونه برداری می کند. تست پاپ اسمیر توسط متخصص زنان قابل انجام بوده و بسته به تشخیص پزشک برای بانوان بالای 30 سال هر 6 الی 12 ماه یکبار تجویز می شود.

وجود کودک می تواند گرمی و نشاط خاصی به کانون خانواده و زندگی زناشویی ببخشد. اما اگر زن و شوهر به ناباروری مبتلا شوند چه؟ درمان ناباروری چیست؟

قطعاً متخصص زنان می تواند به درمان ناباروری در زنان کمک نماید. وی در ابتدا در صدد تخیص علت ناباروری همچون بررسی تخمدان ها برآموده، سپس با توجه به شرایط بیمار بهترین درمان را برای وی توصیه می کند.

شاید در کلان شهری مانند تهران، استفاده از لقب “بهترین متخصص زنان در تهران” کار دشواری به نظر برسد. اما یک متخصص زنان خوب فردی است که در کم ترین زمان ممکن تشخیص درست داده و بیماری ها را به موقع درمان می نماید و از پیشرفت عوارض آنها جلوگیری به عمل می آورد.

بارداری به طور معمول 9 ماه به طول می انجامد. اما بهتر است پیش از اقدام به بارداری به یک متخصص زنان خوب مراجعه کرده و تحت نظارت وی قرار گیرید. تغذیه پیش از دروان بارداری و همچنین نحوه انجام رابطه جنسی نقش موثری در تعیین جنسیت جنین بازی می کند.

اما سلامت جنین بیش از جنسیت وی مهم تلقی می شود. بنابراین با انجام سونوگرافی غربالگری و همچنین سونوگرافی های روتین بارداری می توانید از سلامت وی اطمینان حاصل نمایید.

لذا در صورتیکه جنین با مشکل جدی مواجه شده باشد، با انجام آزمایشات فوق به راحتی تشخیص داده می شود. این آزمایشات جهت تصمیم گیری برای انتخاب نوع زایمان نیز می تواند کمک کننده باشد. به طور مثال در صورتیکه جنین و یا مادر از سلامتی کافی برخوردار نباشند، پزشک متخصص زنان و زایمان ممکن است زایمان سزارین را تجویز نماید.

زایمان سزارین و طبیعی هر دو می توانند برای وضع حمل مادر راهگشا باشند.

جراح زیبایی زنان در غرب تهران

با عوض شدن معیارهای زیبایی در جوامع امروزی، جراحی زیبایی واژن بسیار باب شده است. یک جراح زیبایی واژن با استفاده از به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها اقدام به تغییر ظاهر واژن می نماید.

یکی از متداول ترین جراحی های زیبایی واژن، لابیاپلاستی نام دارد. در این جراحی، پزشک متخصص اقدام به متناسب سازی ظاهر لابیاها نموده و این پروسه می تواند تأثیر مثبتی بروی روابط زناشویی بگذارد.

نتیجه گیری

وجود متخصص زنان خوب در بیش تر مناطق پر جمعیت تهران از جمله جنت آباد، شهران، شهرزیبا و … می تواند به سلامتی بانوان کمک شایانی نماید. از آنجائیکه مادران نقش موثری در تربیت فرزندان دارند، بنابراین با افزایش سلامتی مادران، سلامتی جامعه نیز تضمین می شود.