هزینه جراحی زیبایی واژن در سال 98

هزینه جراحی زیبایی واژن در سال 98

در عمل زیبایی واژن شکل ظاهری لبه داخلی و لبه بیرونی واژن تغییر می کند. بیشتر خانم های متقاضی این عمل مایلند اندازه یا طول لبه داخلی واژن خود را کم کنند. هرچند که از نظر تئوری اندازه مشخصی برای لبه واژن مشخص نشده است ولی بهترین حالت برای بیشتر خانم ها این است که لبه داخلی واژن از لبه خارجی بیرون نزند. در این مقاله با جراحی زیبایی  واژن و هزینه های آن آشنا می شویم.هزینه عمل زیبایی واژن برای هر شخصی متفاوت است، تعیین دقیق هزینه این عمل بستگی به پزشک جراح دارد. بهتر است برای تعیین هزینه دقیق جراحی زیبایی یک جلسه معاینه و مشاوره با پزشک خود انجام دهید. در این جلسه متخصص بعد از معاینه و بررسی می تواند در رابطه با عمل زیبایی واژن و هزینه آن راهنمایی موثری را انجام دهد.

هزینه-جراحی-زیبایی-واژن-در-سال-98صچرا خانم ها عمل زیبایی واژن انجام می دهند؟

شکل ظاهری لابیا در خانم ها با هم متفاوت است و می تواند پس از زایمان تغییر کند. همین طور لب های واژن بزرگ می تواند مشکلات بسیاری را در خانم ها ایجاد کند. چین و چروک بسیار در خانم ها مسئله ای مهم در مورد زیبایی به شمار می آید. خانم هایی که از اندازه و شکل لابیای خود رضایت ندارند معمولا به دلیل خجالت وعدم اعتماد به نفس در مقابل شریک جنسی خود یا حتی درد در زمان مقاربت جنسی، از برقراری یک رابطه جنسی با کیفیت لذت کافی را نمی برند. لب های بزرگ موجب ایجاد محدودیت در لباس پوشیدن، تحریک مزمن، ایجاد ناراحتی در هنگام کارمی شود. به طور کلی عللی که موجب عمل زیبایی واژن در خانم ها می شود عبارتند از:

  • درد در هنگام مقاربت جنسی
  • اصلاح عدم تقارن ظاهری واژن
  • کاهش تحریک کلیتوریس به علت پوست اضافه کلاهک کلیتوریس
  • ایجاد ناراحتی در حین پوشیدن لباس های تنگ
  • احساس کشیدگی، سایش و سوزش در حین انجام ورزش

عوارض عمل زیبایی واژن چیست؟

عمل زیبایی واژن مانند بیشتر جراحی های دیگر دارای عوارض است که پس از مدت کوتاهی بهبود می یابد. از این عوارض می توان به تورم در محل جراحی اشاره کرد زیرا واژن بافت ها، غدد لنفاوی و عصبی بسیاری دارد که در اثر جراحی آسیب اندکی به رگ ها و بافت های این ناحیه وارد شده که در نهایت موجب تورم واژن می گردد. گاهی اوقات این تورم تا یک ماه طول می کشد که پس از آن از بین می رود.

 دکتر مظفری کرمانی جراح و متخصص زنان و زایمان دارای مهارت و دانش بالایی در تشخیص بیماری های زنان می باشند. جهت تعیین هزینه جراحی زیبایی واژن در سال 98 و مشاوره از دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان در غرب تهران می توانید با شماره ۴۴۴۸۴۶۶۳ – ۴۴۶۰۸۱۰۱ تماس حاصل نمایید. اینستاگرام

افرادی که نباید عمل زیبایی واژن را انجام دهند

با توجه به این که این جراحی یک عمل زیبایی بوده به غیر از برخی موارد خاص برای خانم ها مانعی ندارد. برخی افرادی که باید از عمل زیبایی واژن خودداری کنند عبارتند از:

  • خانم های باردار
  • خانم های دچار زگیل یا تبخال تناسلی
  • دختران کم سن تر از 20 سال
  • زنان دارای سن بالاتر از 55سال
  • خانم هایی که دارای عفونت یا زخم های درون واژنی هستند

فرقی نمی کند که شما عمل زیبایی واژن را برای زیبایی یا از بین بردن مشکلات فیزیکی و جنسی انجام می دهید، در هر صورت این عمل تاثیر بسیاری روی زندگی خانم های می گذارد.

پاسخ

سه × 2 =

Call Now Buttonتماس با ما