واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

آیا به دنبال روش های برای جراحی زیباسازی واژن هستید ؟ آیا در رابطه زیبا سازی واژن اطلاعاتی ندارید ؟ آیا به دنبال اجام جراحی واژینوپلاستی هستید ؟ برای پاسخ به تمام سوالات خود با ما همراه باشید .

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی چیست

در طی جراحی واژینوپلاستی ماهیچه های کف لگن را محکم می کنند . این امر موجب ارضای بهتر و لذت بخش تر برای بانوان می شود . در جراحی واژینوپلاستی ابتدا سعی به بربهبود بخشیدن به ناهنجاری ها نموده است این مشکلات بیشتر در اثر زایمان بوجود می آیند .

بنابراین عمل جراحی واژینال هم برای بهبود شرایط بانوان کاربرد دارد و هم برای زیباسازی واژن بانوان .  به جراحی واژینوپلاستی ، جراحی زیباسازی واژن نیز گفته می شود .

در  انواع جراحی واژینوپلاستی ابتدا پزشک بررسی می کند که بیمار برای رفع مشکل پزشکی می خواهد اقدام به جراحی واژیتوپلاستی نماید و یا به دلیل زیبایی سازی واژن .

در صورتی که به دلیل زیباسازی واژن اقدام به جراحی نماید به آن  perineoplaty  نیز گفته می شود  .  در این روش جراحی از پوست بین واژن و مقعد که با بافت تناسب دارد قسمتی را برداشته و اقدام به جراحی واژن می نمایند و واژن را به حالت اولیه تبدیل می کنند .  ممکن است انجام جراحی واژینوپلاستی با سایر جراحی ها انجام شود مانند جراحی لابیاپلاستی

 مدت زمان جراحی واژینوپلاستی

این جراحی به طور کلی بین یک الی دو ساعت و در یک جلسه انجام می شود .

مراحل انجام جراحی واژینوپلاستی

در طی این جراحی ماهیچه های کف لگن را می کشند و بهم نزدیک می کنند در هنگام انجام جراحی هرگونه پوست اضافه جدا می شود . برش های جراحی به روش سنتی و یا همان لیزر انجام می شود .

به دلیل حساس بودن شرایط جراحی لابیاپلاستی بهتر است نزد متخصص زنان ماهر انجام شود .

دکتر فریده مظفزی کرمانی جراح و متخصص زنان و زایمان در تهران می باشد .  جهت دریافت مشاوره  از دکتر مظفری کرمانی با شماره ۴۴۴۸۴۶۶۳  تماس حاصل نمایید .

مصرف دارو بعد از واژینوپلاستی

بعد از انجام جراحی واژینوپلاستی ممکن است بیمار دچار درد شود که این درد بعد از انجام هر گونه جراحی طبیعی می باشد . بنابراین پزشک برای بیمار مسکن تجویز می کند .

نکته قابل توجه در جراحی واژینوپلاستی این است که بیمار 4 الی 6 هفته نمی تواند رابطه جنسی داشته باشد . و یک هفته بعد از جراحی بیمار می تواند به فعالیت های روزمره خود باز گردد .

ریکاوری بعد از جراحی واژینوپلاستی

جراحی واژینوپلاستی یکی از جراحی های ساده می باشد ولی با وجود ساده بودن جراحی بیمار نیاز لنتقال به اتاق ریکاوری دارد . چند ساعت در اتاق ریکاوری می ماند و بعد از اطمینان پزشک از شرایط کلی بعد از یک روز مرخص می شود .  بیمار حدودا سه ماه نیاز دارد تا کامل بهبود بیابد.

اگر جراحی واژینوپلاستی همزمان با سایر جراحی ها مانند لابیاپلاستی انجام شود این دوره طولانی تر خواهد شد .  بیماران باید در طی دوره بهبود برای معاینه و بررسی شرایط کلی به جراح خود مراجعه نمایند ..

واژینوپلاستی

واژینوپلاستی

هزینه جراحی واژینوپلاستی

برای برآورد هزینه در جراحی واژنوپلاستی باید حتما نزد متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید . متخصص زنان با معاینه و بررسی مشکل شما تشخیص می دهد که آیا یک جراحی نیاز دارید و یا در کنار جراحی واژینوپلاستی نیاز به جراحی های دیگر نیز دارید . بنابراین با محاسبه این موارد هزینه جراحی را به شما اطلاع خواهد داد .

رخی از خدمات دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان و زایمان

زایمان سزارین

زایمان طبیعی

درمان ناباروری

غربالگری دوران بارداری

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان و زایمان

پاسخ