تزریق ژل به واژن

تزریق ژل به واژن

شاید علت ایجاد تغییرات در واژن برای اکثر بانوان سوال باشد . اکثر بانوان علت گشادی در واژن خود را ایجاد رابطه جنسی متعدد می دانند در صورتی که از لحاظ علمی این گزینه هنوز اثبات نشده است . در ادامه مطلب دلایل ایجاد تغییرات در واژن ، روش های جراحی زیبایی واژن ، تزریق ژل به واژن را توضیح خواهیم داد .

تزریق ژل به واژن
تزریق ژل به واژن

دلایل نیاز به جراحی زیبایی واژن

 • همانطور که در قبل اشاره شد دلایل ایجاد تغییرات در اندازه واژن به علت برقراری رابطه جنسی متعدد نمی باشد ولی زایمان های طبیعی زیاد می توانند در انجام این تغییرات نقش داشته باشد .
 • یکی دیگر از دلایل گشادی در واژن عامل ژنتیکی می باشد .
 • بالا رفتن سن در تغییرات سایز واژن نیز تاثیر بسیاری دارد .
 • کاهش وزن زیاد در گشاد شدن واژن اثر می گذارد .

مشکلات ناشی از گشادی واژن

در صورت ایجاد گشادی در ناحیه واژن ممکن است شخص دچار بی اختیاری در ادرار ، عدم اختیار در مدفوع ، کم شدن رطوبت واژن و ایجاد سوزش و خارش در ناحیه تناسلی گردد .

روش های مناسب جراحی زیبایی واژن

برای انجام جراحی زیبایی واژن روش های متعددی از جمله لابیاپلاستی ، واژینوپلاستی ، واژینوپلاستی ، تزریق ژل به واژن و …  وجود دارد . در ادامه مطلب در رابطه با تزریق ژل به واژن توضیح کامل خواهیم داد .

 تزریق ژل به واژن

تزریق ژل یکی از راه های مناسب برای جوانسازی واژن می باشد . با استفاده از تزریق مواد به زیر پوست می توان مشکلاتی که به علت پیری پوست ، افتادگی پوست ایجاد شده را برطرف نمود . این روش علاوه بر تاثیر در زیبایی واژن در گونه ها ، لب ها ، زیر چشم و … نیز استفاده می شود .

سه دسته مواد برای تزریق به پوست وجود دارد . گاهی مواد تزریق شده موقتی می باشد برخی مواد خاصیت نیمه موقت و برخی دائمی هستند .

تزریق ژل به واژن مواد موقتی

این مواد فقط در یک دوره کوتاه تاثیر خود را نشان می دهند . با توجه به نوع آن بین 2 الی 12 ماه ماندگاری دارند .

تزریق ژل به واژن مواد نیمه موقتی

برای این نوع تزریق از پری متیل متاکریلات استفاده می شود . این مواد مناسب تزریق در واژن می باشند و به صورت عمیق تزریق می شوند و قابل جذب نمی باشد بنابراین نباید در نواحی مانند دور چشم استفاده شود .

تزریق ژل به واژن مواد دائمی

در این روش از سیلیکون برای جوانسازی واژن استفاده می شود . این روش برای بانوانی که با گذت زمان و یا زایمان متعدد دچار افتادگی واژن شده اند بسیار موثر می باشد و بیشتر از 5 سال ماندگاری دارد .

باید توجه داشته باشید که مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن جوانسازی واژن با هر یک از روش های موجود نیاز به تخصص فراوان دارد ، بنابراین در انتخاب متخصص زنان خوب برای انجام این نوع جراحی ها نهایت دقت را داشته باشید .

نکات مهم در تزریق ژل به واژن

 • یکی از مهم ترین نکات تزریق ژل به واژن این است که نیاز به بیهوشی ندارد .
 • در این روش از بی حسی عمومی استفاده می شود .
 • روش های زیبایی واژن تنها به علت زیبایی استفاده نمی شوند و در برخی مواد کاربرد درمانی نیز دارند .
 • قبل از تزریق ژل به واژن بیمار باید توسط متخصص زنان و زایمان معاینه شود و در صورت وجود عفونت ابتدا این مشکل رفع گردد سپس اقدام به جراحی زیبایی واژن کند .
 • بهتر است روز بعد از جراحی رانندگی نکنید .
 • برای استحمام از آب ولرم استفاده می شود .
 • بعد از 3 روز می توانید برای کاهش تورم از کمپرس آب گرم استفاده نمایید .

می توانید برای انجام مشاوره با دکتر مظفری کرمانی شماره حاصل نمایید . شماره تماس : ۴۴۴۸۴۶۶۳ – ۴۴۶۰۸۱۰۱

پیج اینستاگرام

هزینه تزریق ژل به واژن

برای بدست آوردن هزینه لازم برای تزریق ژل به واژن ابتدا باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه نمایید . متخصص زنان ابتدا اقدام به معاینه بیمار می کند سپس بعد از بررسی مشکلات موجود در صورت وجود مواردی همچون عفونت ابتدا این بیماری را درمان می کند و سپس میزان ژل مورد نیاز را بدست آورده و هزینه لازم برای انجام تزریق ژل به واژن را به مراجعه کننده اطلاع می دهد .

برخی از خدمات دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان و زایمان

زایمان سزارین

زایمان طبیعی

درمان ناباروری

غربالگری دوران بارداری

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان و زایمان

پاسخ

پنج × 5 =

Call Now Buttonتماس با ما