سفید کردن سریع زیر بغل

سفید کردن زیر بغل

آیا به دنبال راهی کم خطر و سریع برای سفید کردن زیر بغل خود می گردید؟

آیا با روش های نوین سفید کردن زیر بغل آشنایی دارید؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با جدید ترین روش سفید کردن زیر بغل همراه باشید.

زیر بغل و کشاله های ران نقاطی هستند که معمولاً دارای پوستی تیره تر از سایر نقاط بدن می باشند. شیوه کردن و اصلاح نادرست موهای این نقاط به بدرنگی پوست آنها کمک می کند. اما در برخی از نژاد ها به طور طبیعی رنگ پوست در ناحیه بدن تیره تر می باشد.

تیرگی زیر بغل در برخی افراد به حدی می باشد که حتی پوشیدن لباس های بدون آستین در مهمانی ها برایشان دشوار به نظر می رسد. اما با وجود علم و تکنولوژی، دیگر هیچکدام از مشکلات بشر دشوار به نظر نمی رسد.

دستگاه های جدیدی که به منظور سفید کردن واژن به وجود آمده اند، می توانند در این ناحیه نیز مورد استفاده قرار گیرند. یکی از این دستگاه ها، لیزر کیوسوئیچ می باشد که به منظور بر طرف کردن تیرگی پیگمنت های پوست به کار می روند. این روش درمانی بسیار موثر بوده و تنها پس از چند جلسه لیزر نتیجه مطلوبی را حاصل می نماید. زمان ریکاوری سفید کردن زیر بغل کوتاه بوده و ناراحتی ایجاد شده پس از آن بسیار اندک می باشد.

علت تیرگی زیر بغل چیست؟

تیرگی زیر بغل می تواند تا حدی باشد که موجب آزار فرد و از بین رفتن روشنی و شفافیت پوست شود. معمولاً تیرگی زیر بغل نشان از عارضه و مشکل خاصی در بدن ندارد و به راحتی قابل درمان می باشد. البته دانستن علت آن بسیار مهم بوده و از پخش شدن بدرنگی های پوستی در سایر نقاط بدن جلوگیری می کند.

هر نوع تیرگی پیگمنت های رنگی پوست، نشانه مشکل در ترشح ملانین می باشد. اگزما اتوپیک، اصطکاک مکرر پوست با لباس، سوختگی و عفونت های قارچی می تواند موجب اختلال در رنگ و کیفیت پوست شود.

زمان ریکاوری سفید کردن زیر بغل کوتاه بوده و ناراحتی ایجاد شده پس از آن بسیار اندک می باشد. این روش درمانی بسیار موثر بوده و تنها پس از چند جلسه لیزر نتیجه مطلوبی را حاصل می نماید. جهت دریافت مشاوره از دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان در غرب تهران می توانید با شماره ۴۴۴۸۴۶۶۳ – ۴۴۶۰۸۱۰۱ تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام

درمان تیرگی زیر بغل با لیزر

لیزر هایی که به منظور سفید کردن نواحی مختلف بدن از جمله واژن و زیر بغل به وجود آمده اند، با هدف قرار دادن پیگمنت های رنگی موجب تغییر رنگ پوست می گردند. برخی از پزشکان برای روشن کردن زیر بغل کرم های روشن کننده را تجویز می نمایند. این کرم ها علاوه بر آنکه تأثیر چندانی بر روی رنگ پوست باقی نمی گذارند، ممکن است موجب کاهش کیفیت آن شوند.

انرژی های حاصل از دستگاه لیزر ملانین پوست را شکسته و پس از چند جلسه نتیجه مطلوب را حاصل می نماید. همچنین این روش برای آندسته از کسانیکه تمامی درمان ها از جمله استفاده از کرم های مخصوص را تجربه نموده اند و از کرم های روشن کننده جواب نگرفته اند، بهترین راه حل به نظر می رسد.

نتیجه گیری

دستگاه های لیزر امروزه به خوبی در زمینه جراحی زیبایی واژن جواب خود را پس داده اند. از این دستگاه ها می توان به منظور سفید کردن زیر بغل بانوان نیز استفاده نمود.

شما می توانید با مراجعه به جراح زیبایی زنان به راحتی از شر رنگ بد واژن خود خلاص شده و هر نوع لباسی را که می خواهید به تن نمایید.

پاسخ

12 + چهار =

Call Now Buttonتماس با ما