سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

اگر به زیبایی و جذابیت اندام خود اهمیت می دهید، احتمالاً به جوان سازی و جراحی زیبایی واژن نیز اندیشیده اید. در میان کارهایی که به منظور زیبا سازی اندام تناسلی بانوان انجام می پذیرد، روشن کردن واژن به علت حداقل بودن عوارض، درد و خونریزی یکی از متداول ترین و پرطرفدارترین هاست. سفید کردن واژن که به آن  بلیچینگ واژن نیز می گویند، توسط متخصص زنان و به دو روش بهره گیری از دستگاه لیزر و تزریق چربی (Fat Injection) قابل انجام است. انتخاب این دو روش بستگی به شدت تیرگی پوست بیمار دارد. مراجعه کنندگان می توانند همزمان در یک جلسه عمل زیبایی لابیاپلاستی هم انجام دهند. زیرا هر دو عمل به صورت سر پایی بوده و نیاز به دوران نقاحت چندانی ندارند.

سفید-کردن-واژن
سفید-کردن-واژن

روشن کردن واژن با تزریق چربی

با تزریق چربی که از پوست خود شما تهیه می شود، می توان تا حد زیادی چین و چروک های پوست را کاهش داد و کمک شایانی به روشن کردن واژن نمود.

سفید کردن واژن با لیزر

یکی از روش های بدون عارضه و امن برای افرادی که قصد روشن کردن واژن دارند استفاده از لیزر است. یکی از به روز ترین لیزر ها که در این زمینه کاربرد دارد، لیزر مونالیزا تاچ می باشد. این لیزر موجب ریزش لایه های تیره بافت واژن شده و آن را شفاف و سفیدتر می کند. با این وسیله می توان ناحیه اطراف بیکنی، بافت داخلی لبه های واژن و کشاله های ران را نیز روشن کرد. از این لیزر همچنین می توان به منظور تنگ کردن واژن نیز بهره گرفت.

پیش از سفید کردن واژن

پیش از این عملیات متخصص از تیرگی پوست شما به حدی که قابل درمان باشد، اطمینان حاصل می کند. بنابراین پس از تصیم به روشن سازی پوست خود بهتر است برای انجام معاینات اولیه به پزشک متخصص زنان مرجعه نمایید. اطمینان داشته باشید که روش لیزر درمانی بیش از سایر درمان ها همچون استفاده از کرم های روشن کننده موثر می باشد.

اگر به زیبایی و جذابیت اندام خود اهمیت می دهید، احتمالاً به جوان سازی و جراحی زیبایی واژن نیز اندیشیده اید. جهت دریافت مشاوره از دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان در غرب تهران می توانید با شماره ۴۴۴۸۴۶۶۳ – ۴۴۶۰۸۱۰۱ تماس حاصل نمایید.

مراقبت های بعد از سفید کردن واژن

پس از گذشت دو هفته از درمان نتیاج رضایت بخش آن مشهود می گردد. از این رو همانند هر عملیات دیگری نیاز به مراقبت هایی دارد که در ذیل به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

  1. در تمییز و خشک نگه داشتن قسمت هایی که با لیزر سفید شده اند به مدت 4-2 روز کوشا باشید.
  2. در طول هفته اول پس از لیزر می بایست با مراقبه کامل و به آرامی ناحیه مورد نظر را خشک نمایید.
  3. در صورت که سوختگی های اندکی ایجاد گردد و یا احساس حساسیت بر روی پوست بیمار نمایان شود، پزشک متخصص برای او آنتی بیوتیک تجویز می کند.
  4. بهتر است تا از بین رفتن التهابات از رابطه جنسی خودداری شود.

هزینه سفید کردن واژن با لیزر

سفید کردن واژن با لیزر به مدت 10-5 دقیقه به طول می انجامد و بنابر رنگ پوست مراجعه کننده تعداد جلسات متفاوت خواهد بود. ولی به طور معمول 3 جلسه تا رسیدن به رنگ دلخواه به طول می انجامد.

 

پاسخ

یک × دو =

Call Now Buttonتماس با ما