مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن عملی سریع برای زیبایی و جوانسازی آلت تناسلی در زنان است. این عمل به وسیله ی لیزرهای پیشرفته صورت می گیرد و ضرری برای شما ندارد.

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن
مراقبت های بعد از جراحی زیبایی واژن

مزایای جراحی زیبایی واژن

از مزایای جراحی زیبایی واژن می توان به از بین بردن افتادگی واژن، گشادی واژن، زیبا سازی کلیتوریس های برآمده و کوچک کردن لابیا مینورها اشاره کرد. بعضی از خانم ها از مشکل بزرگی لابیاها و عدم تقارن رنج می برند که تمام این مشکلات با این روش قابل درمان است و می توان ظاهر زیبایی را در لابیاها ایجاد کرد.

این جراحی دوره ی نقاهت خیلی کوتاهی دارد و با برطرف کردن تیرگی ها و کوچک کردن لابیاها احساس رضایت کامل را به شما می دهد.

نقش مراقبتها در نتیجه جراحی

در واقع می توان گفت که جراحی زیبایی واژن مراقبت ویژه ای ندارد و با رعایت چند نکته ساده می توانید دوره ی نقاهت را کوتاهتر کنید. یکی از این مراقبتها این است که ناحیه تناسلی را خشک نگه دارید و دقت کنید که رطوبت اضافی در این بخش باقی نماند. برای کاهش تورمات ناشی از جراحی از کمپرس سرد استفاده کنید.

اگر تمام مراقبتهای بعد از جراحی زیبایی واژن را به درستی انجام دهید به بهترین نتیجه ی ممکن دست می یابید. دکتر فریده مظفری کرمانی متخصص زنان برای افرادی که این جراحی را انجام داده اند توصیه هایی دارد که در اختیار شما قرار می دهیم.

توصیه های دکتر

– احتمال دارد بعد از جراحی زیبایی واژن احساس درد داشته باشید که طبیعی است و اگر درد شدید شد از مسکن استفاده کنید. بعضی از روشهای این جراحی به صورتی است که شما هیچ دردی حس نمی کنید و حتی به بی حسی موضعی هم نیاز پیدا نمی کنید.

– پس از جراحی زیبایی واژن به حد کفایت استراحت کنید و مدت زمان این استراحت حداقل یک هفته باشد.

– از حمل اجسام سنگین بعد از جراحی پرهیز کنید.

– تا یک هفته از استحمام با آب گرم خودداری کنید و با آب ولرم دوش بگیرید.

– به علت کاربرد بخیه در این جراحی تا 45 روز الی دو ماه مقاربت نداشته باشید. زیرا مقاربت باعث می شود احتمال خونریزی و عفونت زخمها بیشتر شود.

– از ورزش هایی مثل دوچرخه سواری و امثال آن که موجب ایجاد فشار به واژن می شود پرهیز کنید.

– تا دو روز از پماد تتراسایکلین استفاده کنید. برای مصرف پمادهایی مثل Anb و کپسول های سفالکسین S.D حتماً نظر متخصص را بپرسید.

برخی از خدمات دکتر مظفری کرمانی متخصص زنان و زایمان

زایمان سزارین

زایمان طبیعی

درمان ناباروری

شماره تماس :

  • ۴۴۴۸۴۶۶۳ – ۴۴۶۰۸۱۰۱

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

پاسخ

15 − شش =

Call Now Buttonتماس با ما